FOTOLAJM

Ikin pa paguar, restoranti ua nxjerr foton në Facebook

restNjë familje është vendosur në qendër të sulmeve në rrjetin social Facebook pasi restoranti ku drekuan vendosi ti linçojë publikisht pasi u larguan pa paguar faturën. Burger & Lobster postoi imazhet e kamerave të sigurisë në faqen e kompanisë në rrjetet sociale duke akuzuar një familje misterioze se ishin larguar nga pa paguar në The Hayes, Cardiff. Bashkë me foton shkruhej “Për këtë familje që u largua mbrëmjen e sotme pa paguar faturën, ne jemi të sigurtë se ky ishte thjesht një ‘gabim’ dhe se krejtësisht harresë. Ndaj, ju lutemi që të telefononi nesër restorantin dhe të paguani faturën”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close