VIP

Ja me kë e kaloi Morena vitin e ri

morenaaa14Bukuroshja Morena Taraku, që ishte shumë e përfolur gjatë vitit që lam pas, natën e ndërrimit të moteteve e ka kaluar ekskluzivisht nën shoqërinë e të atit, Selami Tarakut, në Stamboll.

Duke se bukuroshja është kënaqur shumë. Në festë ka shpalosur gjithë sensualitetin dhe bukurinë.

Morena është dukur tamam festive.Indeksonline

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close