Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Papa Françesku: Sa njerëz të pafajshëm e fëmijë vuajnë në botë

papaPapa Françesku përmes një mesazhi në rrjetin social Twitter deklaroi se janë të shumtë njerëzit që vuajnë në botë. “Sa njerëz të pafajshëm e sa fëmijë vuajnë në botë!”, shkruan Ati i Shenjtë në Tëitter duke shtuar se “Zot na dhuro paqen tënde”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.