VIP

Rita pret vitin e ri me Katy Perryn

rita katy perryRita Ora këtë ndërrim të moteve e ka pritur duket performuar në majen e një hoteli në New York.

Është ky Hoteli Standard që ka organizuar pritjen e vitit të ri me bukuroshen shqiptare, e cila është shoqëruar nga shoku i saj i ngushtë Kyle Devolle dhe motra Elena.

Por, Rita ka pasur edhe një divë të muzikës botërore pranë. Ajo është Katy Perry, e cila ka shkuar në mbrëmjen ku Rita ka performuar dhe e kanë pritur bashkë vitin e ri e madje edhe kanë pozuar për foto, njërën nga të cilat Rita edhe e ka postuar nē Instagram. /

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close