VIP

Selena Gomez zbulon këmbën në xhami [foto]

selenaPop ylli, Selena Gomez është kritikuar shumë pasi kishte postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku kishte zbuluar kyçin e këmbës së saj, brenda një xhamie në Abu Dhabi.

Gjithashtu edhe në foton e dytë, ku shihej Gomez me shoqet e saj, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cody Simpson dhe Shay Mitchell, që shiheshin sikur ishin duke u tallur brenda një xhamie.

Kjo xhami ka rregulla strikte për vizitorët e saj, ku ndalohet “sjellja intime” përfshirë mbajtja e duarve apo puthjet, dhe se të gjithë vizitorët duhet të jenë këmbëzbathur.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close