Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkendija Mujaj gënjeu: Ja si e festoi Vitin e Ri! (FOTO)

shkPavarësisht se ajo u deklarua se nuk e feston Vitin e Ri, disa foto që postoi në Instagram e tregojnë të kundërtën. Këngëtarja Shkëndije Mujaj mbrëmë tha se nuk e feston Vitin e Ri për shkak se ai nuk festohet nga muslimanët. Por, nga fotot e tjera që ka postuar në Instagram tregojnë të kundërtën. Këngëtarja shihet duke u argëtuar në një klub të natës në Zvicër ku mbi tavolinë është një nargjile si dhe dy gota koktej. Në këtë foto ajo shihet edhe me një shoqe duke festuar në maksimum. Kosovarja-KS

Leave A Reply

Your email address will not be published.