VIP

Viti i ri, kështu uron Jean-Claude Van Damme

dammeeAktori i filmave aksion Jean-Claude Van Damme, ka uruar vitin 2015 me një fotografi.

Ai, shihet i ulur pranë një bredhi të stolisur me toptha dhe drita zbukurimi.

Van Damme ka shkruar vetëm dy fjalë “HAPPY NEW YEAR!”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close
Close