VIP

Angela Martini foto në breg të detit pas vitit të Ri

angela-martini-vitiriModelja Angela Martini çlodhet ne plazh pas festimeve me rastin e Vitit te i.

Ajo ka postuar foto ne rrjetin social, Facebook, ku sjell imazhit e vetes, naten e vitit te ri, e veshur me nje fustan gala dhe nje dite me pas, me stil sport ne plazh.

“Uroj qe viti qe vjen t’ju plotesoje gjithe deshirat dhe t’ju sjelle ate qe eshte me e rendesishmja, dashurine”, thote ajo naten e nderrimit te viteve. Nje dite me pas ajo shrkuan se ‘Viti i Ri ishte nje drame, qejf, lot dhe te qeshura, por me ne fund jam e lumtur ne plazh”, shkran ajo.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close