Teknologji

Bicikletat sfidojnë borën në -20 gradë Celsius

skiiiiPërderisa në shumë vende në botë i ftohti dhe bora ka vështirësuar qarkullimin me automjete, ka të atillë që biçikletën nuk e lënë anash as tashti.

Deri -20 gradë celsiusë ka arritur temperaturat e ata që përdorin biçikleta vazhdimisht, prapë kanë dal me to.

Mund të thoni kanë rrugët e pastruara, por, fotografitë që do shihni më poshtë e thonë të kundërtën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close