VIP

Diktatori Kim Jong bëhet pilot, TV shtetëror transmeton pamjet

Televizioni shtetëror i Koresë së Veriut ka transmetuar pamje ku shfaqet diktatori Kim Jong-un, teksa drejton një aeroplan.
Ne mediat perendimore nje gjest i tille eshte pare me kritika dhe me idene se media shteterore po perdoret per te mitizuar edhe me shume figuren e diktatorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close