Enca Haxhia festoi Vitin e Ri me armë në mes të qytetit

Kliko per me shume info

enca-haxhia-mearmeKengetarja Enca Haxhia ka zgjedhur të festojë vitin e ri me armë në mes të Gjermanisë.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram me pistoletën drejtuar kamerës.
“Unë luaj vetëm sipas mënyrës time”- shkruan ajo sipër fotografisë së postuar, e cila duket se është realizuar në Stuttgart.

Kliko per me shume info

Enca ka mbushur 18 vjet vetëm dy muaj më parë megjithate eshte mjaft e njohur dhe ka ecur me hapa te medhenj ne karriere.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here