Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Arbana Osmani ka gjetur një mik të ri

arbanaPrezantuesja e Top Channel Arbana Osmani ka zgjedhur nje menyre te vecante per te uruar fansat e saj per fundvitin. Postoi ne rrjetin social nje fotografi ku shfaqet perballe me nje kale me te cilin ka ndare momentet e para te vitit te ri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.