Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Elhaida Dani reagon për “fejesën”

elhaida-daniiiElhaida Dani ka reaguar sot ne lidhje me disa lajme te transmetuara nga media roze per “fejesen e saj”.

Me ane te nje postimi ne faqen e saj zyrtare ne FB, Elhaida ka thene se statusi i saj nuk ka ndryshuar ndersa ka bere me dije se asnjehere nuk ka dashur te jete pjese e medias roze.

Fejesa dhe martesa jane hapa te rendesishem ne jeten e gjithsecilit, por nuk arrij te kuptoj perse media ka vendosur qe ajo qe ka bere nje hap te tille kohet e fundit jam une.

Kur te vendos te bej kete hap te rendesishem do jem une e parà qe e ndaj me ju, por per momentin me vjen mire t’ju sqaroj qe statusi im vazhdon te jete i pandryshuar.

Ju lutem mjaft me kete lajm jo te vertete, nuk kam deshiruar asnjehere te jem pjese e Medias Roze dhe vazhdoj te kem te njejten deshire.

Faleminderit shume !

Elhaida Dani

Mesditen e te shtunes disa media kanë shpërndarë një foto të Danit me italianin 34-vjeçar, Francesco Maria Longo. Pak ditë më parë, Elhaida u shpall fituese e festivalit të 53-të të RTSH-së dhe po përgatitet për përfaqësimin e saj në Eurovizion, në Vjenë të Austrisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.