Francesco Totti, sherr me gruan në restorant

Kliko per me shume info

totti-gruajaViti 2015 duket se ka nisur keq për Francesco Tottin dhe bashkëshorten e tij Ilary Blasi.

Dy bashkeshortet janë fotografuar nga paparazët teksa grindeshin në një restorant në Romë.

Kliko per me shume info

Futbollisti dhe prezantuesja e njohur janë martuar prej gati 10 vitesh dhe kanë dy fëmijë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here