Lori Hoxha rikthehet me “foto të nxehtë”

Kliko per me shume info

lori-hoxha15Lori Hoxha eshte e njohur për pasionin e saj për modën, veshjet super të shtrenjta dhe shijet e rafinuara. Ajo nuk i ka rezistuar dot tundimit për të postuar një foto ‘të nxehtë’ në Instagram.
Vetëm me bikini, vajza e Dritan Hoxhës po kalon pushime me diell përtej oqeanit, ndaj edhe ka vendosur që këtë moment ta ndajë me ndjekësit e saj ne keto dite te ftohta te festave te fundvitit.
Duke hyre në një pishinë me ujë të kristaltë dhe në sfond shfaqet një panoramë me palma, kjo foto konfirmon se pushimet e Lorit janë të mbushura me diell.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here