Nora Istrefi, poza seksi shtatzënë

Kliko per me shume info

nora-seksiNora Istrefi është një ndër këngëtaret shqiptare me trupin me të mirë dhe këtë e ka treguar edhe në një set fotosh që ka realizuar së fundmi.

Ajo është fotografuar së bashku me motrën e saj, këngëtaren Era Istrefi nga fotografi Vadrin Sahiti.

Kliko per me shume info

Ndonëse shtatzënë Nora ka ende një trup shumë seksi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here