Paris Hilton e përgjumur, ekspozon gjoksin

Kliko per me shume info

paris-hilton-gjoksiAjo është një nga femrat më të pasura të momentit dhe nuk lë rast pa e treguar këtë.

Paris Hilton ka publikuar një foto ku shfaqet e përgjumur në Las Vegas, pasi ka festuar ndërrimin e viteve.

Kliko per me shume info

Duket se edhe pas ndërrimit të viteve sërish trashëgimtarja e hoteleve Hilton, gjen mundësi të relaksohet.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here