Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

 Mbreti i Arabisë Saudite shtrohet në spital

AbdullahMbreti i Arabisë Saudite Abdullah vuan nga pneumonia dhe përkohësisht ka nevojë për frymëmarrje përmes tubave. 90 vjeçari është transferuar në një spital ushtarak në kryeqytetin Riyadh në fillim të javës pas vështirësive në frymëmarrje. Procedura e frymëmarrjes së kontrolluar deri më tani ka funksionuar normalisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.