Fansi kthen tatuazhin e Berishës në dragua

Kliko per me shume info

kolgegaaaFansi i Sali Berishes, taksisti Uljan Kolgjegja u shndërrua në një personazh, pas humbjes që pësuan demokratët në zgjedhjet e kaluara, pasi zgjodhi të përjetësonte në trupin e tij, portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Fotografia e Kolgjegjës me portretin e Berishës në kraharor u përhap në rrjetet sociale, ndersa me pas i riu u përball me vlerësime dhe kritika të shumta, të cilat duket se kanë ndikuar, duke e bindur atë për ta korrigjuar tatuazhin.

Kliko per me shume info

Kolgjegja i është nënshtruar disa seancave të tjera, për ta korrigjuar tatuazhin me portretin e Berishës, duke e shndërruar atë në një dragua.

fansi-berisha

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here