Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Fluturimi që tejkaloi shpejtësinë e zërit…


Kjo video e shkurtër e publikuar më 1 janar 2015 në YouTube, ka dicka origjinale për dashamirësit e aeroplanëve të fuqishëm.

Video eshte regjistruar ne nje aeroplanmbajtëse ku avionet kane fluturuar ne tejkalim te shpejtesise se zerit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.