Gruaja hyn lakuriq nga oxhaku në shtëpinë e ish burrit, ngec aty

Kliko per me shume info

hyn-lakuriqNjë grua eshtë shpëtuar pasi kishte hyrë lakuriq në oxhakun e ish burrit të saj në mes të natës,  duke ngecur aty.
35 -vjeçarja hoqi rrobat e saj me shpresën se do të kalonte më kollaj në oxhakun 30 cm të gjerë.

Por në gjysmë të rrugës poshtë ajo kuptoi se nuk mund të lëvizte asnjë cm më shumë – dhe u detyrua të thërriste për ndihmë në 05:00  të mëngjesit. Gruaja ngeci për dy orë në oxhak.

Kliko per me shume info

Fotografitë e marra nga ana e zjarrfikësve tregojnë këmbët lakuriq të gruas së turpëruar para se ajo të dilte nga oxhaku.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here