Teknologji

E pabesueshme, Microsoft sjell super-Nokian që mban 1 muaj bateri

nokia215-muajAjo mund të mos jetë ndër telefonat më smart në në treg , por celulari i fundit i Nokia ka një avantazh të madh, një bateri që mund të zgjasë për një muaj e pakarikuar.

I quajtur Nokia 215 , celulari është vendosur të dalë në shitje për vetëm $ 29, dhe Microsoft thotë se është “është telefoni më i përballueshëm dhe që përmban internet, i përshtatshëm ata që blejnë për herë të parë telefon celular, ose si një telefon i dytë për ata që e kanë nje”.

Megjithatë, firma nuk ka zbuluar ende se kur do të jetë në terg apo edhe nëse do të jetë në dispozicion në SHBA.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close