E pabesueshme, Microsoft sjell super-Nokian që mban 1 muaj bateri

Kliko per me shume info

nokia215-muajAjo mund të mos jetë ndër telefonat më smart në në treg , por celulari i fundit i Nokia ka një avantazh të madh, një bateri që mund të zgjasë për një muaj e pakarikuar.

I quajtur Nokia 215 , celulari është vendosur të dalë në shitje për vetëm $ 29, dhe Microsoft thotë se është “është telefoni më i përballueshëm dhe që përmban internet, i përshtatshëm ata që blejnë për herë të parë telefon celular, ose si një telefon i dytë për ata që e kanë nje”.

Kliko per me shume info

Megjithatë, firma nuk ka zbuluar ende se kur do të jetë në terg apo edhe nëse do të jetë në dispozicion në SHBA.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here