Shqiptari vdes nga i ftohti, gjendet i ngrirë

Kliko per me shume info

ingrireMe të kaluar kufirin me Hungarinë, një kosovar është gjetur i ngrirë nga i ftohti.
Lajmi është përcjellë nga portali index.hu.
Sipas raportit, kosovari ishte një nga qytetarët e shumtë që së fundmi kanë marrë rrugë për në Hungari.
Një dëshmitar i ka thënë portalit se e njihte këtë person dhe se ai është kosovar.
Ndërkaq edhe në raportin e Policisë hungareze, është shkruar se në orën 14:20 derisa po patrullonin rreth kufirit, 15 metra larg tij kanë gjetur një trup të pajetë.Express

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here