Prezantohet modeli special i “Volkswagen Polo”

Kliko per me shume info

wvpoloKompania prestigjioze gjermane, Volkswagen, tani ofron edhe modelin special të Polo-s i quajtur “Lounge”.

Në këtë model përfshihen disa detaje estetike dhe të pajisjeve më të pasura. Po ashtu ky model posedon dritat e pasme të errëta, maskën e përparme “Gloss Black”, xhamin e pasmë të errët, rrotat me diametër prej 15 inç, etiketat “Lounge”, tempomatin, pajisjen automatike për kondicioner, fshesat e xhamit automatike, dritat e përparme me funksionin “Coming Home”…

Kliko per me shume info

Modeli Polo Lounge Edition në dispozicion është me 4 lloje të motorëve benzinë dhe tre TDI motorëve me naftë, citon koha.net, ndërsa çmimet në Gjermani fillojë prej 15.200 €, versioni me motor benzinë 1.0-litër dhe marshin manual me pesë shpejtësi, deri në 20.375 €, versioni me motor nafte TDI me kapacitet prej 90 kuaj fuqi dhe me marsh DSG.


loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here