VIP

Anxhelina Hadërgjonaj mahnit rrjetet sociale

anxhelina-hadergjonajAnxhelina Hadërgjonaj ndonëse nuk është kohëve të fundit shumë aktive në botën e muzikës, ajo nuk harrohet lehtë.

Vajza e këngëtares Arbërie Hadërgjonajt qysh në fillim të karrierës së saj muzikore spikati menjëherë me talentin dhe bukurinë e saj.

Anxhelina momentalisht po qëndron në Amerikë ku ka disa projekte te saj.

hadergjonajj

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close