Anxhelina Hadërgjonaj mahnit rrjetet sociale

Kliko per me shume info

anxhelina-hadergjonajAnxhelina Hadërgjonaj ndonëse nuk është kohëve të fundit shumë aktive në botën e muzikës, ajo nuk harrohet lehtë.

Vajza e këngëtares Arbërie Hadërgjonajt qysh në fillim të karrierës së saj muzikore spikati menjëherë me talentin dhe bukurinë e saj.

Kliko per me shume info

Anxhelina momentalisht po qëndron në Amerikë ku ka disa projekte te saj.

hadergjonajj

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here