Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Armina Mevlani tregon format në palestër me nënën

armina-palester15Përveç sukseseve të saj në botën e ekranit, bukuroshja Armina Mevlani po tërheq së shumti vëmendjen e mediave, pas lidhjes së dashurisë me djalin e ish-Kryeminsitrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.
Bukuroshja brune me një fizik për tu pasur zili, duket se nuk e ka aq rastësisht trupin në formë. Kjo pasi ajo ka një trajnere perosnale, nënën e saj.
Armina ka postuar në profilin e saj në Instagaram, një fotografi duke u stërvitur me nënën e saj, që për ata që nuk e njohin, është imazhi i gjimnastradës shqiptare Mimoza Mevlani, e cila për vite të tëra ka qenë e pranishme në ekran duke dhënë mësime si të mbahet trupi në formë.
Në palestër me nënën e saj, Armina ka postuar një fotografi selfie, ku nxjerr në pah format e saj dhe veçanërisht të pasmet.
Bashkëngjitur fotografisë ajo shkruan, “Në palestër me nënën time. Ajo është më e mira”.
Pak ditë më parë Armina postoi një portret familjar ku shihet në krahë të nënës së saj Mimoza Mevlani, koreografe dhe artiste e njohur dhe pranë babait gazetar, Arben Mevlani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.