Bale mund të largohet për 150 milionë funte

Kliko per me shume info

bale_real14Real Madridi raportohet se ka pranuar largimin e Gareth Balet gjatë verës nëse Manchester United dërgon një ofertë prej 150 milionë funteve për të.

Uellsiani u transferua në Bernabeu për një shumë rekorde prej 100 milionë funteve dhe nënshkroi një kontratë gjashtëvjeçare me klubin spanjoll.

Kliko per me shume info

 

Gazeta britanike The Metro raporton se Reali do ta shesë Balen tek Unitedi nëse këta të fundit ofrojnë 150 milionë funte për të.

 

Ish-lojtari i Tottenhamit ka shënuar 33 gola në 68 paraqitje për Realin, përfshirë 11 gola në 24 ndeshjet e këtij sezoni.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here