Jennifer Lopez : Jam shumë single

Kliko per me shume info

j-lopez15Kengetarja dhe aktorja e njohur edhe per format e saj seksi, Jennifer Lopez ka mohuar zërat për një kthim të mundshëm me – ish të dashurin e saj Casper Smart.

Lopez ka deklaruar eksluzivisht për “US Weekly” se është e vetme dhe se nuk ka asnjë histori dashurie mes saj dhe Casper Smart.

Kliko per me shume info

Bukuroshja 45 – vjeçare u lidh me kërcimtarin 27 – vjeçar në vitin 2011. Ata edhe pse janë ndarë kanë mbetur miq të mirë me njëri – tjetrin, kështu është shprehur Lopez.

“Mendoj se të rri vetëm ka qenë një gjë shumë e mirë për mua”, ka thënë ajo për “US”. Tanimë ajo ka vendosur të rishikojë jetën e saj private, por thekson se nuk ka asgjë të re për të thënë momentalisht.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here