Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Luana Vjollca “merr nënshtetësinë” e Kosovës

luana-pasaporteBukuroshja Luana Vjollca prej shumë kohësh ka shprehur dëshirën që të ketë nënshtetësi kosovare.

Kjo dëshirë e saj siç duket i është realizuar. Janë fansat e saj që ja kanë plotësuar këtë dëshirë Luanës, duke bërë një fotomontazh me pasaportën e saj.
Ajo e ka postuar në Instagram fotografinë ku është ndierë shumë e kënaqur.

“Very nice of whoever did this! Funnyyyy Kushdo qe e ka bere,me kënaqeee Tash me nënshtetësi Kosovare jam”, ka qenë mbishkrimi që i ka vënë fotografisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.