Shaqiri poston foton e parë si lojtar i Interit

Kliko per me shume info

xherdanXherdan Shaqiri ka postuar fotografinë e parë në Facebook si lojtar i Interit.

Mesfushori kosovar kompletoi transferimin e tij nga Bayern Munichu duke nënshkruar kontratë katërvjeçare.

Kliko per me shume info

Sot ai ka filluar stërvitjet me klubin dhe këtë e ka shfrytëzuar për të bërë një fotografi me trajnerin Roberto Mancini.

“Fotografia ime e parë me trajnerin tim të ri Mancinin!” ka shkruar Shaqiri në FB.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here