VIP

Sozia filipinase e Kim Kardashian

kopja-kardashianKjo eshte kopja filipinase e Kim Kardashian.

Bukuroshja Dapne Joy ka forma fizike te ngjashme e thuajse identike me bukuroshen amerikane Kim Kardashian.Joy eshte aktore e njohur dhe se fundi ka bere buje edhe me daljen e saj para medias ku ka ekspozuar pasurite e saj fizike qe cilesohen te ngjashme me superformat e Kim Kardashian.
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close