VIP

Victoria Silvstedt, 40 vjeçare por në formë

silvËshtë 40 vjeçare por kjo nuk e pengon aspak që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Victoria Silvstedt është shfaqur në ishujt e St Barts ndërsa ekspozon asetet fizike dhe merr rreze dielli. Të enjten ajo u fotografua dhe tanimë imazhet e saj po bëjnë xhiron e mediave roze në të gjithë botën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close