Victoria Silvstedt, 40 vjeçare por në formë

Kliko per me shume info

silvËshtë 40 vjeçare por kjo nuk e pengon aspak që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Victoria Silvstedt është shfaqur në ishujt e St Barts ndërsa ekspozon asetet fizike dhe merr rreze dielli. Të enjten ajo u fotografua dhe tanimë imazhet e saj po bëjnë xhiron e mediave roze në të gjithë botën.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here