VIP

Amber Rose shfaqet me selfie seksi

amberËshtë normale të thuhet se koha që Amber Rose do të jetë single do të jetë shumë e shkurtër. Modelja nuk është aspak një personazh i dorës së dytë dhe rrjedhimisht e gjen formën për të qenë protagoniste në plan të parë. Në instagram ka postuar disa fotografi selfie ku shfaqet seksi e sikur i tregon ish të dashurit të saj Wiz Khalifa se çfarë ka humbur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close