Amber Rose shfaqet me selfie seksi

Kliko per me shume info

amberËshtë normale të thuhet se koha që Amber Rose do të jetë single do të jetë shumë e shkurtër. Modelja nuk është aspak një personazh i dorës së dytë dhe rrjedhimisht e gjen formën për të qenë protagoniste në plan të parë. Në instagram ka postuar disa fotografi selfie ku shfaqet seksi e sikur i tregon ish të dashurit të saj Wiz Khalifa se çfarë ka humbur.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here