Ancelotti flet për Jose Mourinhon

Kliko per me shume info

ancelotti14Carlo Ancelotti ka hequr mantelin “diplomatik” dhe ka folur pa rezerva. Trajneri i Realit është pyetur se a pajtohet me deklaratën e Iker Casillas së është më i mirë së Jose Mourinho, Ancelotti është përgjigjur: “Plotësisht jam dakord për pjesën e parë. Ashtu mendoj dhe unë. E vlerësoj atë që ka thënë”.

Ish trajneri i Milanit është më meritori për sukseset e Real Madridit në vitin 2014.

Ndërsa, Real Madridi është në rrugë të mirë për të qenë i suksesshëm edhe në këtë vit, pasi forma e kësaj skuadre është mjaftë e mirë edhe pse ka pasur tri humbje.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here