Soft

2-vjecari “bombardon” internetin me imitimin e Bob Marley


Është e jashtë zakonshme ajo që bën një djalë 2 vjeçar, duke performuar si idhulli i tij.

Për këtë ai është bërë mjaft i dashur për publikun, pasi në rrjetet sociale videot janë më të klikuarat.

I referohemi 2 vjeçarit MylesKingston–Sadler, i cili është fansimë i vogël i mbretit te muzikës reggae, Bob Marley. Myles jeton në Atlanta, por origjina e tij e largët është nga Jamaica.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close