Fotot e Presidentes së Kroacisë në bikini pushtojnë internetin

Kliko per me shume info

presidentja-kroaciKolinda Grabar Kitaroviç është zgjedhur presidente e re e Kroacisë, dhe burrat për shkak të saj tani kanë filluar më shpesh të shohin lajmet!
Pasi ajo mori postin si Presidente e Kroacisë, interneti u përmbyt nga fotografia e saj me bikini, por kur edhe ju ta shikoni atë, do t’ju bëhet e qartë se pse.
Kandidatja e Bashkimit Demokratik opozitar kroat (BDK) fitoi 1,1 milionë vota, përderisa kundërshtari i saj Ivo Josipoviq 1.082 milionë, që është vetëm 32.500 vota më pak.
Ky është dallimi më i vogël midis dy kandidatëve presidencialë sepse në zgjedhjet e deritanishme dallimi është matur në qindra mijëra vota.tsot

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here