Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Adelina topless, mbështet gjoksin për muri (Foto)

adelinaAdelina Tahiri ka zbuluar edhe një fotografi nga koleksioni i saj i fotografive të nxehta.

Këngëtarja shkupjane shfaqet topless, e zhveshur krejtësisht nga beli e sipër, derisa ka mbështetur gjoksin në murin e ndërtuar nga ambalazhet e pijeve.

Fotografia duket se është pjesë e setit të saj reklamues për markën e ujit nga Maqedonia, Pelisterka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.