Aktori i “50 Shades of Grey”: Jam bërë ekspert për lidhjen e femrave

Kliko per me shume info

jameJamie Dornan ka folur rreth përvojës së tij në filmin “Fifty Shades of Grey”, ku luan rolin e protagonistit seksual, Christian Grey.

Gjatë një interviste për revistën Elle, ai ka thënë se nëse ka mësuar diçka gjatë asaj periudhe – është lidhja e femrave.

Kliko per me shume info

Britaniku ka xhiruar njëkohësisht filmin me skena erotike dhe serialin triler, “The Fall”, në të cilin luan vrasësin serik.

Ai thotë se rolet janë ekstremisht të ndryshme, megjithatë në të dy rastet ka pasur të bëjë me lidhjen e femrave.

“Ishin shtatë muaj lidhje femrash. Mendoj se pas kësaj dua të xhiroj një komedi”, ka deklaruar aktori.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here