Beyonce sërish shtatëzënë?

Kliko per me shume info

beyonceBeyonce mund të jetë duke pritur një fëmijë tjetër me bashkëshortin e saj Jay Z.

Në një foto të postuar në Instagram këngëtarja ka ngjallur thashethemet për një shtatëzëni të mundëshme të saj.

Kliko per me shume info

Ajo shfaqet në foto e shtrirë dhe e mbuluar me rërë ku dallohet qartë edhe forma e barkut të saj.

Këngëtarja e njohur Beyonce ka një vajzë 3-vjeçare me Jay Z ku duket edhe në foto e ulur pranë saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here