Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Beyonce sërish shtatëzënë?

beyonceBeyonce mund të jetë duke pritur një fëmijë tjetër me bashkëshortin e saj Jay Z.

Në një foto të postuar në Instagram këngëtarja ka ngjallur thashethemet për një shtatëzëni të mundëshme të saj.

Ajo shfaqet në foto e shtrirë dhe e mbuluar me rërë ku dallohet qartë edhe forma e barkut të saj.

Këngëtarja e njohur Beyonce ka një vajzë 3-vjeçare me Jay Z ku duket edhe në foto e ulur pranë saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.