VIP

Çili dhe Noizy ia “krisin” popullores

ciliPavarësisht se këngët e tyre janë të zhanreve moderne, Noizy dhe Çili nuk e harrojnë “origjinën”.

Ka qenë reperi shqiptar që ka xhiruar një video me Çiljetën duke kërcyer valle popullore së bashku me disa miq të saj.

Ata duket se anë qenë në studio me Noizyn duke punuar në ndonjë projekt të ri, kur ia kanë “futur” të kërcyerit nën ritmet e çiftelisë.

“Duke shikuar Malokët e mi teksa dalin në origjinë”, ka shkruar Noizy në përshkrimin sipër fotografisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close