Çili dhe Noizy ia “krisin” popullores

Kliko per me shume info

ciliPavarësisht se këngët e tyre janë të zhanreve moderne, Noizy dhe Çili nuk e harrojnë “origjinën”.

Ka qenë reperi shqiptar që ka xhiruar një video me Çiljetën duke kërcyer valle popullore së bashku me disa miq të saj.

Kliko per me shume info

Ata duket se anë qenë në studio me Noizyn duke punuar në ndonjë projekt të ri, kur ia kanë “futur” të kërcyerit nën ritmet e çiftelisë.

“Duke shikuar Malokët e mi teksa dalin në origjinë”, ka shkruar Noizy në përshkrimin sipër fotografisë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here