Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Këmbët seksi të Soni Malaj (Foto)

soniSoni Malaj duke se ka zjarrmi të brendshme, pasi edhe në këto ditë dimri qëndron e veshur vetëm “n’papuçe”.

Këngëtarja nga Shqipëria ka postuar një fotografi provokuese për fansat e saj në Instagram, që nuk ka shpëtuar pa mijëra pëqime.

Edhe pse ka shkuar “N’papuçe” sipër fotografisë, duket qartë se fokusi i saj ishin këmbët seksi, normalisht të depiluara me shumë kujdes, të Sonit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.