Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Madonna konfirmon pjesëmarrjen në “Grammy”

madonaPop këngëtarja Madonna ka konfirmuar pjesëmarrjen në ceremoninë “Grammy Award”, që mbahet muajin e ardhshëm.

Ajo për këtë njoftoi në Instagram ku postoi një fotografi të çmimit të mbuluar me një shirit të zi sikurse fotoja e albumit të ri të saj, “Rebel Heart”.

Menaxheri i saj, Guy Oseary, ka konfirmuar për “Billboard” se Madonna do të performojë në ceremoni.

Ajo së fundmi u kritika për shfrytëzimin e fotografive të Martin Luther Kingut, Nelson Mandelas dhe Bob Marleyt për të promovuar albumin e ri.

“Rebel Heart” pritet të lansohet më 10 mars.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.