Madonna konfirmon pjesëmarrjen në “Grammy”

Kliko per me shume info

madonaPop këngëtarja Madonna ka konfirmuar pjesëmarrjen në ceremoninë “Grammy Award”, që mbahet muajin e ardhshëm.

Ajo për këtë njoftoi në Instagram ku postoi një fotografi të çmimit të mbuluar me një shirit të zi sikurse fotoja e albumit të ri të saj, “Rebel Heart”.

Kliko per me shume info

Menaxheri i saj, Guy Oseary, ka konfirmuar për “Billboard” se Madonna do të performojë në ceremoni.

Ajo së fundmi u kritika për shfrytëzimin e fotografive të Martin Luther Kingut, Nelson Mandelas dhe Bob Marleyt për të promovuar albumin e ri.

“Rebel Heart” pritet të lansohet më 10 mars.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here