Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Si do te dukeshin liderët e botës të veshur me stilin e rrugës

obama-rrugeNje seri fotosh te montuara jep idene se si do të dukeshin disa prej personaliteteve me ndikim në botë të veshur me rroba të thjeshta, të përditshme.

Disa ekspertë të modës të faqes Four Pins kanë dhënë idenë se si do të dukeshin Barack Obama, Vladimir Putin, Kim Jong-un, David Cameron e Nicolas Sarkozy, të veshur me stil rruge.

putin-rruge

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.