Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tifozët e Romës provokojnë Canën: Kosova është Serbi

roma-lacio-canaTifozeria e Romës ka provokuar rëndë Lorik Canën.
Me banderolën “Kosova është Serbi” në stadium, shqiptari që luan me Lacion është provokuar nga tifozët në mënyrën më të keqe të mundshme.
Ngjarja ka ndodhur në stadiumin “Olimpiko” gjatë ndeshjes Roma-Lacio.
Ultrasit kanë dalë hapur kundër Kosovës duke pretenduar se ajo është Serbi.
Lorik Cana gjatë lëvizjeve në fushë është përballur vizualisht disa herë me banderolën në fjalë, citon panorama sport.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.