Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Topi i Artë, pse Irina Shayk nuk ishte përkrah Ronaldos

ronaldo-irinaE dashura e Cristiano Ronaldos, modelja Irina Shayk, nuk ishte në krah të të dashurit të saj kur ai pranoi Topin e Artë. Pse?. Ende nuk dihet me siguri edhe pse ne dy ceremonite e meparshme kur portugezi ka mare cmim, ajo ka qene perkrah tij.

E çuditshme është se as Cristiano Ronaldo nuk e përmendi fare atë, në fjalimin falënderues të tij, pas pranimit të çmimit.
Ai falënderoi nënën, babanë e vdekur dhe të birin, por nuk shprehu falënderime edhe ndaj të dashurës Irina Shayk.

Mediat në Spanjë tashmë kanë dhënë versionet tyre rreth kësaj mungese ende të pashpjegueshme. Thuhet se Irina aktualisht është diku me pushime. Gjithsesi, spekulimet, nga më të ndryshmet, tashmë kanë filluar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.