Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Zbulohet lidhja e re, Di Caprio e Rihanna në skena erotike

dicaprio-rihannaÇifti më i ri i Hollywoodit ka emrin Leonardo DiCaprio dhe Rihanna të cilët janë parë “shumë të afërt me njëri tjetrin”, gjatë festës në një villën e revistës Playboy.

Thashethemet kanë plasur për një lidhje të mundshme mes Leonardo DiCaprios dhe Rihannas pasi ata u panë shumë afër njëri-tjetrit në një festë të mbajtur javëve të fundit.
Sipas ueb-faqes TMZ, çifti ishin shumë të afërt në këtë ballo ditëlindje, ku më vonë janë larguar së bashku nga mbrëmje.
Të dy ishin në këtë festë për dizajnerin Nikki Erwin, ku ata pas mbrëmjes janë larguar, kur  janë parë edhe nxehje dhe paraloje dashurie pak para largimit.
Sipas burimeve të TMZ, Leonardo dhe Rihanna edhe janë puthur gjatë kësaj mbrëmje, edhe pse një burim i afërt me aktorin ka thënë se kjo gjë nuk është bërë me këtë qëllim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.