Frika nga dekonspirimi gjatë kapjes së kokainës, policët dorëzuan telefonat

Kliko per me shume info

fotoPërpara se prokurorët të shpjegonin ndërhyrjen në laboratorin e Xibrakës, të gjithë efektivët e Grupit të Operacioneve Speciale u urdhëruan të fiknin telefonat dhe ti dorëzonin ato raporton ABC. Të gjithë efektivët njëri pas tjetrit nuk dinin ende asgjë pak orë para operacionit ndërsa qëndronin në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit. Prokurori Olsian Çela, sëbashku me dy drejtues të lartë të policisë ishin të vetmit që kishin të dhëna për operacionin dhe ndërsa shpjegonin ndërhyrjen, janë rezervuar të flinin për emra të trafikantëve të drogës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here