Aksident në Levan-Tepelenë, një person humb jetën dhe një tjetër plagoset

Kliko per me shume info

ambulanca14Një person mbeti i vdekur dhe një tjetër i plagosur pas një aksidenti automobilistik i ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor që lidh Levanin me Tepelenën. Makina ku udhëtonin dy personat u përplas me trafik ndarëse. Sipas policisë viktima është Isa Haliti ndërsa i plagosuri është një punonjës i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Fier, emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here