Godet me grushta dhe gurë në kokë kunatën, arrestohet autori në Lezhë

Kliko per me shume info

policia lezhePolicia e Lezhes njoftoi se mbreme rreth ora 22.50, u arrestua në flagrancë shtetasi Llesh Perlesi, vjeç 48, banues në Rubik-Mirditë, pasi në orën 16.30, në lagjen “Arishtë”, fshati Fang, bashkia Rubik-Mirditë, për motive të dobëta, ka goditur me grushta dhe gurë në kokë kunaten, shtetasen M P, e cila ndodhet në Qendren Kombëtare të Traumave Tiranë jashtë rrezikut për jeten. Materialet i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për vepren penale “Plagosjes së rëndë me dashje”, neni 88 i Kodit Penal.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here