Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Burri pranon në gjykatë: I preva kokën gruas

Tahira AhmedNjë burrë u paraqit në gjykatë dhe pranoi se ka prerë kokën e gruas së tij. 41 vjeçari Naveed Ahmed fillimisht mohoi se kishte vrarë gruan e tij 38 vjeçare Tahira Ahmed në banesën e tyre në Merton Avenue në Northolt të Londrës perëndimore. Ngjarje e cila ndodhi në 27 maj të vitit të kaluar. Ai pretendoi se nuk ka faj ndërsa u paraqit në gjykatë në tetorin e vitit të shkuar. Por, të hënën ai ndryshoi qëndrimin dhe pranoi gjithçka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.