Burri pranon në gjykatë: I preva kokën gruas

Kliko per me shume info

Tahira AhmedNjë burrë u paraqit në gjykatë dhe pranoi se ka prerë kokën e gruas së tij. 41 vjeçari Naveed Ahmed fillimisht mohoi se kishte vrarë gruan e tij 38 vjeçare Tahira Ahmed në banesën e tyre në Merton Avenue në Northolt të Londrës perëndimore. Ngjarje e cila ndodhi në 27 maj të vitit të kaluar. Ai pretendoi se nuk ka faj ndërsa u paraqit në gjykatë në tetorin e vitit të shkuar. Por, të hënën ai ndryshoi qëndrimin dhe pranoi gjithçka.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here